قالب وردپرس درنا توس
خانه / بین الملل / اعضای جدید ASQ )American Society Quality)

اعضای جدید ASQ )American Society Quality)

 

 ASQ اعضای 2022 را اعلام کرد

 

میلواکی، ویز، 28 آوریل 2022  – ASQ چهار عضو را به دلیل دستاوردها و کمک به پیشرفت کیفیت، به عنوان عضو معرفی کرده است. ASQ نزدیک به 500 عضو فعال دارد که صنایع مختلف را در مقیاس جهانی نمایندگی می کنند. وضعیت عضویت همکار به افرادی اعطا می شود که اعضای ASQ در وضعیت خوبی هستند و معیارهای زیر را دارند:

 

    حداقل 15 سال تجربه مرتبط با کیفیت داشته باشید.

    به الزامات در شش دسته حرفه ای دست یابید.

    توسط همتایان حمایت می شوند و توسط بخش یا بخش ASQ آنها تأیید می شوند.

    پنج سال یا بیشتر عضو ارشد ASQ بوده اید.

 

اعضای جدید طی مراسمی در کنفرانس جهانی ASQ در مورد کیفیت و بهبود (WCQI) در ماه مه، که در آناهیم، ​​کالیفرنیا برگزار شد، شناسایی خواهند شد.

 

به ترتیب حروف الفبا، اعضای 2022 عبارتند از:

 

Kaushal Mehta، Reliance Industries Ltd.، هند – برای دستاوردهای مثال زدنی و رهبری در طیف گسترده ای از برتری کسب و کار و حوزه های مدیریت کیفیت؛ برای تعالی در طراحی و استقرار چارچوب‌های اندازه‌گیری حکمرانی و عملکرد؛ و برای تعهد الهام بخش به پیشبرد تفکر با کیفیت و ایجاد تأثیر ملموس از طریق فعالیت های جامعه .

 

Vic Nanda، Nokia، Ariz – برای رهبری استثنایی در تحول کسب و کار، تعالی عملیاتی و چرخش تجربه مشتری در سازمان‌های جهانی. برای طراحی، توسعه، و استقرار برنامه های گواهینامه Master Black Belt، Lean Six Sigma Champions، و Lean و Kaizen Practitioner. و برای ارتقای سطح کیفی دانش با کمک های علمی.

 

Peihua Qiu، دانشگاه فلوریدا، فلوریدا – برای تحقیقات روش‌شناختی بنیادی در کنترل و مدیریت کیفیت، برای مشارکت در آموزش، آموزش و مشاوره مرتبط با کیفیت، و برای خدمت به این حرفه به‌عنوان سردبیر و ویرایشگر وابسته مجلات حرفه‌ای مرتبط با کیفیت.

 

سونگ ژو، شرکت نیمه هادی شبکه، چین – برای مشارکت برجسته در آموزش با کیفیت، از جمله ارتقاء و آموزش . برای رهبری و مدیریت جامعه عضویت محلی اختصاص داده شده؛ و برای صلاحیت حرفه ای در مدیریت کیفیت در صنعت الکترونیک و نیمه هادی.

 

درباره ASQ

ASQ انجمن عضویت پیشرو است که به متخصصان با کیفیت کمک می کند تا به اهداف شغلی خود دست یابند و از طریق کیفیت در سازمان ها و صنایع خود به تعالی دست یابند.

 

ASQ تخصص، دانش، شبکه ها و راه حل هایی را برای عضویت جهانی بیش از 55000 نفر در بیش از 130 کشور ارائه می دهد. ASQ در سال 1946 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در میلواکی، ویس، ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عملیات معدوم سازی میلیون‌ها راسو در دانمارک (+عکس)

دولت دانمارک عملیات معدوم سازی 17 میلیون راسو از نوع “مینک” را آغاز کرده است. …

پاسخ دهید